Інформація
Пошук

Eлектричні Плити

Електрична плита дискова Grunhelm GHP-5842S Сірий
13568
Настільна плита Grunhelm GHP-5842S (Склокераміка)Модель є універсальним базовим варіантом електрично..
0

692.00грн.

Плита электрическая Atlanfa AT-1751A 1000W Белый
4557
Atlanfa AT-1751A - спиральная электрическая плита, которая имеет одну конфорку, мощностью 1000 Вт. ..
0

195.00грн.

Плита электрическая Atlanfa AT-1751A 1000W Бронзовый
874
Atlanfa AT-1751A - спиральная электрическая плита, которая имеет одну конфорку, мощностью 1000 Вт. ..
0

197.00грн.

Плита электрическая Atlanfa AT-1755A 1000W Белый
875
Atlanfa AT-1755A - дисковая электрическая плита, которая имеет одну конфорку, мощностью 1000 Вт. 5 п..
0

202.00грн.

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)

Eлектричні Плити

У деяких випадках, коли на кухні необхідно заощадити місце, і господарі не мають можливості встановити велику плиту з духовкою, відмінним варіантом буде придбання настільної електричної плити. Такі вироби незамінні на дачі, в гуртожитку, на терасі або в літній кухні. Вони оснащуються 1 або 2 конфорками. Вибрати і придбати такий прилад на вигідних умовах можна в інтернет-магазині «Кнопки».

Різноманітність вибору

Виробники на сьогоднішній день пропонують споживачам різні електроплити настільні. Це моделі з чавунними литими дисками, спіралеподібні, і т.д.

Що стосується матеріалу покриття, то це може бути нержавіюча сталь або емаль. Ціна на прилади з емальованим корпусом нижча, але такі вироби чутливі до механічних пошкоджень і подряпин. Найдорожчим і надійним варіантом є плита в корпусі з нержавіючої сталі. Якщо поверхня буде матовою, то це взагалі ідеально. На ній не видно навіть дрібних подряпин.

Плита електрична може мати різний тип управління:

  • механічне;
  • електронне;
  • сенсорне.

Найпростішим, звичайно ж, є механічне управління. Воно полягає в регулюванні сили нагріву шляхом повороту самих звичайних ручок, як на стаціонарних плитах. На цьому функціональність пристрою закінчується.

Більш сучасним і складним варіантом є електроніка. Вона являє собою невеликий блок з екраном і кнопками. Найчастіше в ній вже присутній таймер, годинник, управління потужністю.

Сенсорне - найбільш інноваційний тип контролю функціоналу приладу. Найчастіше він використовується на індукційних електроплитках. Недоліком можна назвати те, що таку поверхню важливо завжди тримати в ідеальній чистоті і неможливо здійснювати перемикання в рукавицях для готування.

Додаткові функції і режими

У дешевих плитах зазвичай перемикається тільки потужність нагріву конфорок. Більш дорогі пристрої вже оснащені різними функціями, які розширюють можливості і спрощують готування:

  1. Дисплей - відображає інформацію про температуру, час і режимі готування.
  2. Термостат - підтримує обрану температуру нагрівання. Коли вона починає ставати вище, то подача енергії знижується, щоб не допустити перегріву.
  3. Таймер - дуже зручна опція, яка сповіщає господаря про те, що час, відведений на підготовку, закінчився. У деяких випадках такий таймер відключає конфорку.

Якщо необхідно купити електроплиту, і фінансове становище дозволяє, то краще всього вибирати моделі, в яких є різні функції. Вони допоможуть зробити процес приготування страв більш простим і приємним. До того ж прилад, оснащений дисплеєм з підсвічуванням і виглядає набагато привабливіше. А естетична складова часом теж грає не останню роль в настрої господині, яка готує.

Інтернет-магазин «Кнопки» пропонує своїм клієнтам не тільки якісну продукцію, але і її доставку по Україні.