Інформація
Пошук

Про нас

Інтернет-магазин "КНОПКИ" веде свою діяльність у всесвітній павутині а також має реальний off-line магазин побутової техніки та електроніки зі складом - це забезпечує постійну наявність кожної позиції на вітрині онлайн магазину.
Наш офіс-магазин знаходиться в м Каховка Херсонська область по вулиці Мелітопольської 220б (Автовокзал)

Асортимент складається з: телефонів і смартфонів, ноутбуків і планшетів, телевізорів і кріплень до них, дрібної побутової техніки, smart годин, навушників, портативних колонок, автомагнітол та авто товарів, товарів по догляду за волоссям, товарів для дому та ремонту електроніки, а також аксесуарів до них.

Якщо у Вас виникли питання, зв'яжіться з нами за номерами телефонів 095 362 3800 та 068 147 1181, ми з радістю дамо на них відповіді!

Шановні постачальники

Ми зацікавлені в розширенні асортименту товарів і готові розглядати пропозиції про співпрацю, якщо нові кандидати здатні запропонувати найбільш привабливі і різнобічні варіанти співпраці.

Якщо ви хочете співпрацювати з нами з поставки товарів, які можуть бути у нас на сайті або хочете запропонувати співпрацю в новій області - напишіть нам на електронну пошту knopku.com@gmail.com і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом. У пропозиції слід максимально повно вказати Ваші контактні дані: телефон, факс, електронну пошту, а також максимальну величину знижки в присилаються прайс-листах. Також обов'язковою умовою співпраці є надання всієї необхідної інформації для наповнення каталогу товару (фотографії товарів, технічні характеристики, опис).

Якщо ваша пропозиція виявиться конкурентоспроможним, представник компанії зв'яжеться з Вами