Інформація
Пошук

Політика Безпеки

Адміністрація інтернет-магазину "КНОПКИ" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої нашим інтернет-магазином від зареєстрованих в ньому користувачів, а також тих, хто вносить свою інформацію при оформленні замовлення.

Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин "KNOPKU.com" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана виключно для виконання надійшовшого замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні тільки для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений товар в потрібне місце в термін.

Зареєструвавшись на сайті або підписавшись на розсилку, Ви також зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові акції, спеціальних програмах і розпродажах.

Якщо у Вас виникнуть будь-які ускладнення або запитання щодо авторизації-реєстрації в інтернет-магазині "knopku.com" - пишіть на адресу електронної пошти knopku.com@gmail.com і наші фахівці допоможуть Вам у вирішенні Вашого питання!

Представники нашого інтернет-магазину ніколи не вимагають у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

Особисті відомості та безпека:

Інтернет-магазин "КНОПКИ" гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків передбачених чинним законодавством України.

У певних обставинах інтернет-магазин "КНОПКИ" може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити безкоштовно в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".

Для того, щоб забезпечити Вас інформацією, інтернет-магазин "KNOPKU.com" з Вашої явної згоди може надсилати на вказаний при реєстрації або підписки адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від даного роду інформування.

Відомості в "політиці безпеки" мають суто інформативний характер і в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.