Інформація
Пошук

Доставка та Оплата

Привіт шановні клієнти!

Ваші замовлення будуть обробдені і відправлені протягом 60 хвилин з моменту оформлення і підтвердження вашого замовлення. Підтвердження замовлення відбувається в робочий час, усно при спілкуванні з нашим менеджером по телефону або в листуванні через месенджери.

Сьогодні ми готові запропонувати Вам відправку Ваших замовлень такими кур'єрськими службами:

1. Нова пошта: Вартість від 46 грн. в залежності від обсягу і дальності поставки вантажу. Доставка швидка і доступна, навіть для жителів невеликих міст і сіл, є адресна доставка.

2. Укр Пошта: Вартість від 27 грн. Розрахунок вартості залежить від ваги і оціночної вартості. Доставка від 3-ох днів по Україні. Відділення присутні в Кожному житловому масиві. Є адресна доставка,

3. Delivery: Вартість нижча за середню, швидкість доставки висока і вартість нижча за середню по Україні.

4. Meest Express: Вартість від 36 грн. Розрахунок вартості залежить від ваги і оціночної вартості. Доставка від 2-ух днів по Україні. Відділення присутні в Кожному житловому масиві. Є адресна доставка.

Ми з великою повагою ставимося до часу, яке Ви провели на наших онлайн сторінках. Для нас дійсно важливо, щоб кожна хвилина перебування в нашому інтернет магазині була виправдана. і принесла для Вас користь, щоб ви прийшли до нас знову. Просимо Вас поставитися до нашої роботи також з розумінням.

Стандартні способи оплати:

1) На карту Банку

2) На Розрахунковий рахунок

3) В касі нашого магазину.

Після здійснення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами, для уточнення деталей замовлення. Також є можливість звернутися самостійно за консультацією за номерами 095 362 3800 та 068 147 1181.