Електричні Грилі
Весна і літо - це сезони для приготування шашлику і численних страв на грилі. Але що ж робити восени і взимку тим, хто не хоче відмовлятися від улюблених ласощів через погодні умови? Відповідь проста: потрібно придбати гриль електричний. Такий прилад дозволить в будь-який час насолоджуватися смачною, а головне - корисною їжею. Складність полягає лише в тому, щоб правильно вибрати такий пристрій, адже існують різні модифікації подібних агрегатів.
Види і умови експлуатації
У електричного гриля безліч переваг. Використовувати його можна в будь-якому приміщенні з хорошою вентиляцією і подачею електрики. Для приготування страв не потрібно використання масла, так що вони є корисними для здоров'я. Такі пристрої напевно по достоїнству оцінять прихильники здорового способу життя.
Розрізняють грили двох типів:
- Відкритий - зовні він дуже схожий на вуличний, має широку рівну нагрівальну поверхню, але набагато компактніший і легший. Він ідеально підходить не тільки для прожарювання м'яса, але і для приготування млинців, яєць, бекону. Недоліком є те, що продукти необхідно самостійно перевертати, і те, що необхідно мати потужну витяжку, так як утворюється багато диму.
- Закритий - найбільше підходить для використання в квартирі, так як має відкидну кришку. Він оснащений двома рифленими нагрівальними поверхнями, які одночасно смажать їжу, і перевертати нічого не доводиться. Верхня кришка забезпечує захист навколишнього простору від диму і бризок. Їжа готується в закритому агрегаті набагато швидше, але розміри продуктів не можуть бути занадто великими, тому нагодувати вийде не більше 2-х осіб, або доведеться запускати пристрій не один раз.
Перш ніж купити гриль, варто обміркувати, де саме він буде стояти, чи далеко від нього буде витяжка, скільки людей в родині, і наскільки потужна в будинку електропроводка.
Який вибрати?
Купуючи такий пристрій, як електрогриль, важливо звернути увагу на зазначену потужність. Є моделі з показником 1 000 Вт, але для повноцінної ефективної роботи краще зупинитися на варіантах з показником 1500-2000 Вт.
Що стосується форми і матеріалу, то нагрівальна поверхня може бути плоскою або рифленою. Найчастіше вона виконана з алюмінію або чавуну, але в обов'язковому порядку повинна бути покрита антипригарним шаром, щоб їжа не пригорала.
На ринку вже є грилі з нагрівальними поверхнями зі склокераміки. Це зручно і красиво виглядає, але от якщо не дати приладу як слід охолонути, і почати його мити, то така площина може розколотися.
Ціна на електрогриль може бути різною. Залежить це від бренду, потужності, і від наявності таких додаткових функцій як контроль температури, ємність для збору жиру, індикатор нагріву. Вони полегшують процес готування, але не є обов'язковими. Тут уже кожен сам для себе вирішує, потрібні йому всі ці доповнення чи ні.
Придбати таке сучасне обладнання можна в інтернет-магазині «Кнопки». Консультанти допоможуть зробити вибір і оформити замовлення з доставкою по Україні.